TA PRAVÁ OCHRANA SLUCHU PRO VÁS
čeština slovenčina Polski Magyar english română Русский язык
 

Značka ED

200405221-001

Sluch je jedním z nejcennějších smyslů, kterým je člověk obdařen. Jeho důležitost si neuvědomujeme do té doby než ho ztratíme či nenávratně poškodíme. Ear Defender nabízí kvalitní produkty za přijatelné ceny, které při správném používání zaručí vysokou ochranu vašim uším.

Skupina produktů Ear Defender (ED) zahrnuje kvalitně zpracované modely sluchátek a zátkových chráničů, které jsou vyráběny našimi evropskými partnery pouze z kvalitních materiálů splňujících ty nejpřísnější podmínky spotřebitelského trhu. Při vývoji této produktové řady jsme spolupracovali s odborníky a profesionály, kteří mají dlouholeté zkušenosti s vývojem, výrobou a prodejem produktů na ochranu sluchu na světové úrovni a taktéž využili připomínky našich zákazníků a mnohaletých zkušeností s používáním a prodejem těchto výrobků.

 

CharakteristikaVýhody
ED nabízí kompletní sortiment produktů na ochranu sluchu. S náhlavním obloukem, pro upevnění na přilbu a se zákrčním obloukem. Snadný výběr zajišťující ochranu sluchu bez ohledu na aplikaci či úroveň ochrany.
Odolné, ergonomické, atraktivní design. Delší životnost, vysoká kvalita a příznivá cena.
Optimální přítlačná síla pro všechny velikosti hlavy. Mušlové chrániče ED zajišťuje vysokou úroveň pohodlí po celý pracovní den.
Dielektrická. Veškeré komponenty jsou nevodivé. To znamená, že jsou produkty ED vhodné a bezpečné pro použití v blízkosti zdrojů elektrické energie.
Měkké, široké těsnící polštářky se „SNAP-IN“ systémem. Snadná výměna těsnících polštářků. Zachovává komfort a prodlužuje životnost produktů. Velmi pohodlná a výkonná.
Plynulé přizpůsobení velikosti. Snadno se přizpůsobí velikosti hlavy. Poskytují optimální komfort a přiléhají k hlavě. 
Unikátní a inovativní „zaklapávací“vyměnitelný měkký polštářek náhlavního oblouku. Vylepšený náhlavní oblouk a celkové pohodlí. Lepší a delší životnost produktu.
Nízký profil uchycení mušlí. Větší stabilita. Snížené riziko, že dojde k zachycení v omezeném prostoru.
Nízká hmotnost. Vychází z ergonomického designu a uživateli zajišťuje větší pohodlí.
Barevné rozlišení. Snadná identifikace úrovně ochrany pomocí jasného barevného označení.
Vysoce kvalitní mušle odolné proti nárazu. Lepší bezpečnost, pevnost a ochrana vysoce kvalitní plastickou hmotou.